Tel./fax: +420 379 725 622 | Mob.: +420 602 408 137
E-mail: info@sand.cz | Web: www.sand.cz
text

Janovice nad Úhlavou

Vážení přátelé,

Detail [»]
-

dovolujeme si Vám nabídnou byty ve zcela zrekonstruovaném samostatně stojícím domě. Dům se nachází v rozvíjející se pracovní a obytné zóně města Janovice nad Úhlavou.

V domě byla během úspěšné rekonstrukce osazena plastová okna, fasáda je zateplena a natřena pestrými barvami. Byla vyměněna střecha a celý objekt je odizolován. Chodby jsou prostorné a světlé. V budově je osazen nový moderní výtah. Přestavba byla zhotoveno velmi kvalitně, ať již po stránce projektové, tak i z hlediska řemeslnického provedení. Velký důraz byl kladen na protipožární opatření v domě i bytech. Vstupní dveře jsou bezpečnostní – pancéřové.

V každém z bytů je zavedena elektřina, vyvedena přípojka internetu, telefonu a televize, obecní voda (ohřev vody bojlerem, v kuchyni průtokový ohřívač), odpady jsou svedeny do veřejné kanalizace. Topení je ústřední – elektrické. K bytu přináleží sklepní kóje a parkování je zajištěno přímo před domem.

 

 

Níže uvedené byty si lze po kliknutí na jejich specifikaci prohlédnout.

V případě zájmu o prohlídku, nás kdykoliv kontaktujte a v nejbližším možném termínu Vám bude prohlídka s našim realitním makléřem umožněna. Prohlídky jsou bezplatné a nezávazné. 

 

Byty na prodej:

3+kk o výměře 81m2 (s balkonem)

3+kk o výměře 83m2 (s balkonem)

 

4+kk o výměře 100m2 (s balkonem)

4+kk o výměře 105m2 (s balkonem)

4+kk o výměře 105m2 (s balkonem)